Українець з рекордом завоював "золото" Кубка світу з плавання

22,3 т.
Михайло Романчук плавання

Українець Михайло Романчук блискуче виступив на етапі Кубка світу з плавання, який проходив у Токіо з 25 по 26 жовтня. Наш співвітчизник із національним рекордом завоював золоту медаль.

У столиці Японії 20-річний Романчук фінішував першим на дистанції 400 м вільним стилем. Український плавець показав результат 3:39.67 хв, значно випередивши господарів етапу. Юкі Коборі і Катсушіро Матсумото відстали від Михайла на три і чотири секунди відповідно.

Getty Images

Читайте: Українка здобула "золото" і "срібло" Кубка світу з плавання

Варто зазначити, що в Токіо також вельми успішно виступила українка Дарина Зевіна. Киянка здобула "бронзу" на дистанції 200 метрів на спині.

Із результатом 2:02.71 хв Зевіна відстала від переможниці запливу угорки Катінки Хоссу на одну секунду. На друге місце прорвалася австралійка Емілі Сібом (2:02.27).

Нагадаємо, раніше українець зробив золотий дубль на Кубку світу з плавання, який проходив у Сінгапурі.