Україна взяла два "золота" і "срібло" на Кубку світу в Москві

25,1 т.
Дарина Зевіна

Українські плавці Дарина Зевіна та Андрій Говоров влаштували справжню медальну феєрію на етапі Кубка світу в Москві. Киянка взяла "золото" в запливах на 50 і 200 метрів на спині, а севастополець завоював "бронзу" на дистанції 50 метрів батерфляєм.

Дарина на 200-метрівці показала результат 2:00.47, випередивши трикратну олімпійську чемпіонку Ріо-2016 Катінку Хоссу на 0.77 сек., А на 50-метровій дистанції українська плавчиха показала найкращий результат - 26,25 сек, пропливши швидше угорки на 0,26 сек.

Говоров у своїй битві поступився лише 0.35 сек південноафриканцеві Чаду ле Кло. Бронзову медаль завоював британець Адам Барретт, який програв 0,1 сек. українцю і 0,41 сек. переможцю запливу з ПАР.

Читайте: Українка з рекордом виграла дві медалі на Кубку світу з плавання

Нагадаємо, що раніше кримчанин Говоров відмовився виступати за Росію.

На Олімпіаді 2016 Говоров не зміг взяти медаль у запливі на 50 метрів вільним стилем. Сам спортсмен позитивно оцінив свій результат на Іграх в Ріо.