Збірна України завоювала 9 медалей на чемпіонаті світу в Росії

29,6 т.
борці ММА

Юніорська збірна України тріумфально виступила на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА, який завершився в Ярославлі. "Жовто-сині" зуміли здобути в Росії дев'ять медалей.

Єдину золоту медаль в нашій команді виборов Віктор Сафронюк (Чернівецька обл.). Срібними призерами чемпіонату світу стали: Роман Сиркін, Микита Богданчик (обидва - Запорізька обл.), Артем Афанасенко (Херсонська обл.), а також Денис Сидоренко (Миколаївська обл.).

Читайте: Українська дзюдоїстка завоювала "золото" міжнародного турніру: з'явилися яскраві фото

"Бронзу" завоювали Денис Коваленко (Київ), Денис Немчинов (Запорізька обл.), Микола Плазінський (Одеська обл.) І Девід Мунтяну (Чернівецька обл.).

Усього в чемпіонаті світу взяли участь 60 спортсменів (16-17 років) з 10 країн. Україна в загальнокомандному заліку посіла друге місце, передає прес-служба Федерації змішаних єдиноборств ММА України.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що одного з кращих російських бійців вигнали з найкрутішого чемпіонату ММА.