Україна виграла чемпіонат Європи з боротьби, випередивши Росію

22,3 т.
Жіноча збірна України з боротьби

Жіноча збірна України з боротьби виграла молодіжний чемпіонат Європи, який у ці дні проходив в Сомбатхеї (Угорщина). У восьми вагових категоріях наші співвітчизниці завоювали п'ять нагород, здобувши перемогу в командному заліку першості серед спортсменок до 23 років, на чотири бали випередивши збірну Росії.

У вазі до 48 кг прекрасну боротьбу показала представниця смт. Долина, Івано-Франківської області - Ілона Семків , яка на характері пройшла всі не прості попередні сутички і в фіналі здобула перемогу над росіянкою Ветошкіною з рахунком 14-10. Однак ангажовані судді, вже після завершення сутички "порішали" питання на користь підопічної Юрія Шахмурадова, скасувавши правильні оцінки рефері, повідомляє прес-служба Федерації боротьби України.

Чемпіонка світу 2015 Оксана Гергель у категорії до 60 кг перемогла спортсменку з Азербайджану Тетяну Омельченко в чвертьфіналі, але поступилася майбутній чемпіонці Європи Любові Овчаровій у півфіналі (4:14). Бронзу українка отримала без боротьби, оскільки представник Угорщини Вікторія Фельхо відмовилася боротися через травму.

У вазі до 69 кг Алла Белінська з Херсона зупинилася за крок від нагороди, посівши п'яте місце у своїй вазі.

У другий день змагань, у категорії до 53 кг виступала представниця Волині Лілія Горішна. Горішна провела на ЧЄ-2017 три поєдинки і всі три виграла достроково - на туше, показавши явну технічну перевагу над суперницями. У фіналі Горішна за дві секунди до кінця зустрічі зуміла укласти на лопатки вихованку криворізької школи вільної боротьби Лейлу Гурбанову, яка зараз виступає за Азербайджан.

У вазі до 58 кг Україну представляла титулована Тетяна Кіт, вихованка Львівської області. Тетяна провела на ЧЄ-2017 чотири переможні поєдинки, по черзі виграла у суперниць із Франції, Італії, Азербайджану та Швеції. У фіналі Кіт спокійно розібралася з Елін Нільсон.

У вазі до 75 кг Ірина Пасічник із Херсона принесла збірній України третю медаль - бронзу жіночого турніру.

Читайте: Юна українка виграла престижний тенісний турнір в Італії

Не так давно український гімнаст виграв етап Кубка світу в Німеччині.