Україна здобула два "золота" на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

13,2 т.
Чемпіонат Європи з важкої атлетики

Збірна України з важкої атлетики тріумфально стартувала на юніорському чемпіонаті Європи, який проходить в Ейлаті (Ізраїль). У перші два дні турніру наші співвітчизники завоювали три медалі - дві золоті та одну бронзову.

Дмитро Вороновський став Чемпіоном Європи серед юніорів до 20 років у категорії до 56 кг. Загальний результат українця у ривку і поштовху склав 233 кг (105 кг + 128 кг), інформує прес-служба Федерації важкої атлетики України.

Читайте: Двох українських легкоатлетів дискваліфікували за допінг

Ще одне "золото" Україні принесла Надія Єфімчук. Юна важкоатлетка у категорії до 48 кг серед спортсменів молодших 23 років стала кращою з результатом 156 кг (67 + 89).

Каміла Конотоп у ваговій категорії до 53 кг (юніори до 20 років) стала бронзовим призером турніру і завоювала "малі" бронзи у двох вправах з результатом 166 кг (74 + 92).

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що МОК позбавив відомого російського важкоатлета "срібла" Олімпіади.