Українські шпажистки виграли важку битву в Москві

6,1 т.

Збірна України з фехтування на шпагах вийшла в півфінал чемпіонату світу в Москві. У чвертьфіналі наші дівчата (Яна Шемякіна, Анфіса Почкалова та Олена Кривицька) виграли важкий матч з командою Японії. Перед заключною 3-хвилинкою українки програвали японкам 5 очок (29:34). Але олімпійська чемпіонка Лондона Яна Шемякіна створила диво і вивела Україну в півфінал. Яна виграла свій раунд у японки Нозомі Сато з рахунком 8:2. Причому вирішальний укол Яна зробила в додаткову хвилину. Підсумковий рахунок матчу - 37:36. У півфіналі наші дівчата зіграють з командою Румунії. А румунки є одними з головних фавориток на перемогу в турнірі. В іншому півфіналі Франція, яка обіграла першу збірну планети Італію (45:34), зіграє проти Китаю. Китаянки перемогли росіянок (43:34).

Читайте: Українські шаблістки феєрично виграли Європейські ігри

Нагадаємо, в п'ятницю українські шаблістки завоювали срібні медалі чемпіонату світу.