Українець виграв "золото" чемпіонату Європи зі стрибків у воду

35,7 т.
Українець виграв 'золото' чемпіонату Європи зі стрибків у воду

Українець Ілля Кваша виборов золоту медаль чемпіонату Європи з водних видів спорту, який у ці дні відбувається в Лондоні.

Наш співвітчизник був кращим у стрибках з метрового трампліну, показавши після шести спроб результат у 439.70 бала.

Для українця це вже шостий чемпіонський титул континентальних першостей. У столиці Великобританії Кваша випередив ітльянца Джованні Точчі (414.30) та австрійця Костянтина Блаха (402.55).

Зазначимо, що ще один представник України, Олег Колодій, посів четверте місце. Його загальний результат склав 390.65 залікових пунктів.

Читайте: Україна взяла друге "срібло" на чемпіонаті Європи з водних видів спорту

Як повідомляв "Обозреватель", українська синхроністка Анна Волошина виграла "срібло" чемпіонату Європи у довільній програмі.