Збірна України стала віце-чемпіоном світу з синхронного плавання

24,2 т.
Збірна України з синхронного плавання

Збірна України з синхронного плавання у складі Анни Волошиної, Єлизавети Яхно, Анастасії Савчук, Ксенії Сидоренко, Олександри Кашуби, Марини Алексєєвої, Владислави Алексєєвої і Яни Наречної завоювала срібну медаль на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті. У фіналі довільної програми в комбінації українські синхроністки набрали в загальній сумі 94.0000 бали, програвши лише китаянкам.

Читайте: Офіційно. Один із найкрасивіших видів спорту змінив назву

Це "срібло" стало першим у скарбничці нашої команди на виступах в Угорщині. До цього Україна завоювала шість бронзових нагород: одну в стрибках у воду і п'ять у синхронному плаванні.

Всі п'ять "бронз" на рахунку Анни Волошиної. Крім особистих успіхів, 25-річна харків'янка разом із Єлизаветою Яхно посіла третє місце в змаганнях дуетів.