Україна виграла п'ять золотих медалей на чемпіонаті Європи з ушу в Москві

26,4 т.

Збірна України з ушу блискуче стартувала на чемпіонаті Європи, який в ці дні проходить в Москві. У перший змагальний день наші співвітчизники завоювали одразу п'ять нагород вищої проби.

Тріумфаторами в столиці Росії стали Аріна Іванова, Олександра Березіна, Данило Фещенко, Олександр Тютюнник, Андрій Фегецін. Крім того, на рахунку збірної України ще п'ять срібних і одна бронзова медаль.

Зазначимо, що європейська першість стартувала 15 травня урочистою церемонією відкриття. Завершиться турнір, на якому Україну представляють 46 спортсменів, 20 травня.

Читайте: Українка виграла "бронзу" на Гран-прі з дзюдо

Як повідомляв "Обозреватель", українські самбісти виграли 19 медалей на чемпіонаті Європи в Росії. Раніше непереможний український боксер Олександр Тесленко виборов чергову перемогу на професійному рингу.