Український легкоатлет завоював "золото" Діамантової ліги

16,2 т.
Український легкоатлет завоював 'золото' Діамантової ліги

Знаменитий український легкоатлет Богдан Бондаренко виборов "золото" на другому етапі нового сезону Діамантової Ліги. Харків'янин став переможцем змагань зі стрибків у висоту, які проходять у Шанхаї.

26-річному українцю з першої спроби підкорилася висота 2.28 метра. Потім наш співвітчизник пропустив планку 2.31 ??м і спробував взяти 2.34 м. Однак цю висоту Бондаренко підкорити не зміг.

Читайте: Донецький гімнаст приніс Україні "золото" Кубка світу

Варто зазначити, що разом з українцем аналогічний результат показав китаєць Жанг Гуовей. Однак він посів підсумкове друге місце, оскільки використовував більше спроб, ніж наш спортсмен. "Бронза" дісталася ще одному представнику Китаю - Ю Вангу. Нагадаємо, в минулому році Бондаренко став віце-чемпіоном світу, здобувши "срібло" на першості планети в Пекіні.