Україна здобула ще два "золота" Всесвітніх ігор-2017, завоювавши 20-у медаль

27,2 т.
Станіслав Горуна

Українські спортсмени продовжують блискучий виступ на Всесвітніх іграх-2017, які з 20 по 30 липня проходять у польському Вроцлаві. Менш, ніж за тиждень, "жовто-сині" здобули вже 20 медалей.

У шостий день змагань наші співвітчизники завоювали п'ять комплектів нагород. Після того, як Україна здобула четверте "золото" завдяки пауерліфтеру Олексію Рокочію, скарбничка "жовто-синіх" поповнилася ще двома медалями найвищого ґатунку, а також двома срібними.

Львівський каратист Станіслав Горуна драматично виборов "золото" у фіналі змагань до 75 кг. У вирішальній сутичці українець здолав досі непереможного на цьому турнірі іранця Алішгара Ашабарі з рахунком 3:2.

Читайте: Українка завоювала історична "золото" на Всесвітніх іграх-2017

А ще одну золоту медаль Україні принесла пара Наталії Москвіної і Світлани Малькової в стрибках на батуті. Український дует продемонстрував чудову програму, набравши в цілому 48,1 балів. Азербайджан і Нідерланди посіли друге і третє місця з результатом 46,250 і 46,200 відповідно.

Віце-чемпіонами Всесвітніх ігор-2017 почали Тетяна Мельник (пауерліфтинг) та Аніта Серьогіна (карате). Таким чином тепер у збірної України 20 медалей - 6 золотих, 6 срібних і 8 бронзових. У командному заліку "жовто-сині" посідають 8-й рядок.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що українець зі світовим рекордом виграв "золото" Всесвітніх ігор, обійшовши росіянина.