Українка виграла Кубок світу з фехтування, "заколовши" російську олімпійську чемпіонку

30,2 т.
Ольга Харлан

Знаменита українська шаблістка Ольга Харлан блискуче взяла реванш у росіянки Яни Єгорян за поразку на Олімпіаді-2016. Наша співвітчизниця "заколола" олімпійську чемпіонку з Росії на етапі Кубка світу з фехтування в Тунісі.

26-річна уродженка Миколаєва впевнено розправилася з іменитою суперницею, здолавши її в півфіналі з рахунком 15:12. Ользі вдалося дотиснути росіянку після того, як наприкінці поєдинку вона пропустила три уколи поспіль.

Читайте: Українська гімнастка завоювала чотири золоті медалі на міжнародному Кубку

Далі Харлан без проблем розбила в фіналі представницю Угорщини Ганні Мартон. Вирішальна битва на турнірі завершилась блискучою перемогою українки 15:9.

Варто зазначити, що це перший тріумф нашої шаблістки після восьмимісячної перерви. А ось збірна України в складі Харлан, Олени Вороніної, Олени Кравацької та Ольги Жовнір зайняла лише 7-е місце на Кубку світу в Тунісі. Наші дівчата програли в 1/4 фіналу Італії.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Україна зробила золотий дубль на чемпіонаті Європи з карате.