Україна зробила золотий дубль на чемпіонаті Європи з карате

23,1 т.
Катерина Крива

Львів'янка Катерина Крива у ваговій категорії до 50 кг завоювала "золото" в куміте на чемпіонаті Європи з карате, який цими днями проходить в Ізмірі (Туреччина). У фіналі з рахунком 8:1 Крива здолала суперницю з Німеччини.

Ще одну золоту нагороду європейської першості збірна України в складі Аніти Серьогіної, Анастасії Мястковської, Анжеліки Терлюги і Катерини Кривої виборола в командному куміте. Наші дівчата в першому колі перемогли македонок (2:0), у другому - найсильнішу команду Франції (2:1), у третьому колі збірну Австрії (1:1, за різницею оцінок) на чолі зі знаменитою спортсменкою Алісою Бухінгер. У півфіналі українки виграли 2:0 у спортсменок Словенії і в фіналі розбили Туреччину.

Всього в скарбничці "синьо-жовтої" команди п'ять медалей. Раніше Станіслав Горун став віце-чемпіоном у куміте, а Аніта Серьогіна та Анжеліка Терлюга - бронзовими призерами.

Зазначимо, що Україну на турнірі представляють 16 спортсменів із чотирьох регіонів країни: 7 - зі Львова, 5 - з Одещини, 3 - із Києва і 1 із Чернівців.

Нагадаємо, що це перший чемпіонат континенту в олімпійському статус карате, і його учасники змагаються не лише за престижні європейські нагороди, а й за важливі рейтингові очки, необхідні для потрапляння на олімпійський турнір у Токіо 2020 року.

Читайте: Українські гімнастки завоювали 8 золотих медалей на міжнародному Кубку в Португалії

Як повідомляв "Обозреватель" днем раніше Україна виграла все "золото" Світової серії з синхронного плавання.