Український легкоатлет взяв "золото" на командному чемпіонаті Європи

20,1 т.
Сергій Смелик

Український легкоатлет Сергій Смелик завоював золоту медаль на командному чемпіонаті Європи, який нині проходить у Ліллі (Франція).

30-річний уродженець Краснодону (Луганська область) пробіг фінальний забіг на 200 метрів із найкращим результатом у сезоні - 20,53 секунди. Срібну медаль виграв представник Франції Мікаель-Мебу Зезе, "бронза" у грека Лікургос-Стефаноса Тсаконасу.

Такі результати дозволили Україні за підсумками першості посісти шосте місце і зберегти своє місце в елітному дивізіоні.

Раніше "срібло" виграла Ольга Земляк, показавши результат у 51,88 секунди у фінальному забігу на 400 метрів.

Читайте: Українка з рекордом виграла престижний легкоатлетичний турнір у Франції

Нагадаємо, що кілька місяців тому українка завоювала історичну медаль на чемпіонаті Європи з легкої атлетики.