Україна здобула яскраву перемогу в кваліфікації чемпіонату Європи з волейболу

9,3 т.

Жіноча збірна України з волейболу здобула впевнену перемогу в кваліфікації на чемпіонат Європи-2017, який у ці дні проходить в Італії. У п'ятому турі підопічні Гарія Егіазарова були сильнішими за команду Австрії - 3:0 (25:15, 25:12, 25:10).

Таким чином, наші співвітчизниці очолили турнірну таблицю в групі А. На другому місці збірна Італії, яка свою гру проведе пізніше.

Нагадаємо, що за підсумками турніру пряму путівку на турнір отримає переможець квартету. Україна після перемоги в четвертому турі над Латвією (3:0) посіла друге місце і гарантувала собі участь у третьому колі відбору.

дивіться: "Вау!": волейболістки збірної України здивували неймовірним розіграшем - яскраве відео

Зазначимо, що в першому етапі, який пройшов у Південному, "синьо-жовта" команда розгромила Латвію, потім була сильнішою австрійської збірної і в заключному турі програла Італії.