Українські дзюдоїсти ефектно перемогли росіян на Європейських іграх

5,2 т.

Олександр Помінов та Інна Черняк вийшли у фінал Європейських ігор у Баку з дзюдо серед спортсменів із порушенням зору.

Помінов у чвертьфіналі вагової категорії 90+ виграв іппоном у господаря змагань Закіра Міслімова. А в півфіналі наш дзюдоїст також чисто переміг росіянина Олександра Парасюка. Бій тривав лише 19 секунд.

У фіналі українець битиметься з азербайджанцем Ільхамом Закієвим.

Інна Черняк, яка виступає в категорії до 57 кг, почала з ефектної перемоги над росіянкою Наталією Овчинниковою. Виграла іппоном на 38-й секунді. 74 секунди протрималася проти українки Рамона Брусса з Німеччини. Але також капітулювала (іппон).

А у фіналі українка побореться з азербайджанкою Сабіною Абдуллаєвою.

Дивіться: Медальний залік Європейських ігор в Баку: онлайн таблиця

За "бронзу" боротиметься Наталія Ніколайчук у тій же категорії до 57 кг. У першому поєдинку наша дзюдоїстка здобула чисту перемогу над туркенею Серіф Косеоглу. Але в півфіналі поступилася Абдуллаєвій.

У поєдинку за бронзову медаль українка боротиметься проти туркені Гульхам Кілік.

Дивіться: Ягодка приніс шосту золоту медаль України на Європейських іграх

Нагадаємо, в перший день змагань із дзюдо українці медалей не завоювали.