Українка в Росії вперше в історії виграла чемпіонат світу з більярду

10,6 т.

Марія Пудовкіна з рахунком 5:2 виграла чемпіонат світу з вільної піраміди, який проходив у Томську. 19-річна більярдистка з Криворого Рогу стала першою українкою, якій підкорилося вище досягнення на турнірах такого рівня. У фіналі Марія відразу ж захопила ініціативу, швидко виграв перші три партії. Росіянка одну зрівняла, а п'ята, зіграна після перерви, стала вирішальною. У дуже важливий момент наша співвітчизниця забила складну чужу кулю практично через весь стіл, зробивши рахунок 4:1. Обмінявшись перемогами в двох заключних партіях, українка золоту медаль вже не віддала.

Відео фіналу

Церемонія нагородження

Зазначимо, що сьогодні українці тріумфували не тільки в Росії, але і в Китаї. Так наші бігуни сенсаційно виграли марафон у Піднебесній.