Український легкоатлет завоював "золото" чемпіонату Європи

19,7 т.
Владислав Мазур

Українець Владислав Мазур добув золоту медаль на молодіжному чемпіонаті Європи, який проходить у Бигдоші (Польща). Наш співвітчизник став кращим у стрибках у довжину.

Після першої спроби Мазур поступався 13 сантиметрів італійцеві Філіппо Рандаццо. Однак у другій спробі Влад стрибнув на 8,04, що дозволило йому показати кращий результат фіналу.

Читайте: Україна з рекордом завоювала два "золота" чемпіонату світу з легкої атлетики

And this jump was good enough to claim the title ! Vladyslav Mazur wins Ukraine's first gold medal in Bydgoszcz with 8.04m in the long jump . pic.twitter.com/fHeAqsF4Vu

- European Athletics (@EuroAthletics)

14 July 2017

Крім того, цей показник - персональний рекорд самого Мазура, який раніше стрибав 8.01 на чемпіонаті України, а також кращий результат сезону в Європі в цій віковій категорії.

Друге місце все ж дісталося італійцеві Рандаццо, а швед Тобіас Нилссон Монтлері став бронзовим призером (7,96). Ще один українець, який виступав у фіналі, Ігор Гончар, став десятим.

Варто зазначити, що раніше Мазур виступав у стрибках у висоту, але потім перекваліфікувався на довжину.

Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що український легкоатлет взяв "золото" на командному чемпіонаті Європи.