Україна здобула дві медалі на чемпіонаті Європи

13,6 т.

Українські синхроністи завоювали ще дві медалі на чемпіонаті Європи з водних видів спорту, який проходить в Лондоні. "Бронзу" Україні принесли дует Олександра Горшковозова і Максима Долгова, а також Ілля Кваша. Останній посів третє місце у стрибках у воду з 3-метрового трампліну. Ілля показав результат 463.85 бала, поступившись лише британцеві Джеку Вогера і росіянину Євгену Кузнєцову.

Читайте: Україна завоювала "срібло" чемпіонату Європи

А дует Горшковозов-Долгов піднявся на п'єдестал у синхронних стрибках з 10-метрової вишки. Українці показали результат 429.75 балів, випередивши представників Росії, проте пропустивши вперед англійців і німців.

Читайте: Українська синхроністка стала віце-чемпіонкою Європи

Нагадаємо, раніше Ілля Кваша виграв "золото" у стрибках з метрового трампліну. Всього наші спортсмени завоювали в Лондоні вже 10 медалей.