Українська самбістка прикро програла "золото" Європейських ігор

3,3 т.
Українська самбістка прикро програла 'золото' Європейських ігор

Українська самбістка Олена Сайко стала срібним призером Європейських ігор. У фіналі вагової категорії до 64 кг, 28-річна спортсменка прикро поступилася представниці Білорусі Тетяні Мацко (1:2).

Читайте: Медальний залік Європейських ігор в Баку: онлайн таблиця

Сайко на самому початку бою пропустила прийом від суперниці, який судді оцінили в 2 бали. У кінці 3-ї хвилини наша спортсменка провела прийом, але не зуміла його до кінця виконати і заробити бали. Лише на 4-й хвилині українка отримала бал, але так і не встигла хоча б зрівняти рахунок.

Таким чином, на рахунку України після чергового дня континентального турніру 28 медалей (4-11-13). Україна опустилася на 12-е місце в медальному заліку.

Раніше Ганна Різатдінова виграла дві срібні медалі, "срібло" і "бронзу" взяла команда наших гімнасток, і ще одну срібну нагороду виграв велогонщик Андрій Гривко.