Українські дзюдоїсти завоювали "бронзу" Європейських ігор у фантастичному бою

5,2 т.
Українські дзюдоїсти завоювали 'бронзу' Європейських ігор у фантастичному бою

Чоловіча збірна України з дзюдо - бронзовий призер Європейських ігор в Баку. У матчі за бронзу українці вирвали перемогу в Угорщини з рахунком 3: 2.

У першому бою Георгій Зантарая іппон виграв у Бенса Замборі у ваговій категорії до 66 кг. Потім Сергій Дребот (до 73 кг) побілив Фелісіано Орі. За підсумками 5 хвилин у нашого дзюдоїста було одне попередження, а в угорця - три.

Здавалося б, медаль вже в кишені. Але угорці у двох наступних боях переломили хід поєдинку. Спершу Ласло Чокняй (до 81 кг) переміг Віталія Дудчика. Результативних боїв дзюдоїсти не застосовували, а в угорця було менше попереджень (2 проти 3). А в категорії до 90 кг Габор Вер виграв іппон у Кеджау Ньябалі. По ходу поєдинку наш боєць перемагав (прийом юко), але в кінцівці пропустив атаку і був змушений капітулювати (іппон).

У підсумку, доля бронзових медалей вирішувалася в поєдинку Якова Хаммам і Барни Бора. Нашому дзюдоїсту вдався ефектно іппон на 4-й хвилині бою.

Читайте: Україна завоювала чотири медалі на Європейських іграх і піднялася в Топ-8. Підсумки 15-го дня в Баку

Хаммам став єдиним серед українців двократним бронзовим призером Ігор в Баку. Раніше Яків виграв бронзу в особистій першості .

Таким чином, Україна завоювала на Європейських іграх 46 медалей - 8 золотих, 14 срібних і 24 бронзових. У медальному заліку Україна посіла підсумкове 8-е місце.