Українська плавчиха з рекордом виграла "золото" євротурніру

10,9 т.
Українська плавчиха з рекордом виграла 'золото' євротурніру

Українка Дарина Зевіна завоювала "золото" на міжнародному турнірі Euromeet-2016, який проходив у Люксембурзі з 29 по 31 січня. Киянка з рекордним показником турніру виграла на дистанції 200 м на спині. Зевіна пройшла дистанцію за 2:09.95 сек, значно випередивши найближчих суперниць. Другою прийшла угорка Катінка Хоссзу і відстала від українки майже на три секунди.

Читайте: Американські плавці шокували інтернет поведінкою в аеропорту: відео курйозу

Правда, угорка взяла реванш в аналогічній дисципліні на дистанції 100 метрів. Катінка обійшла Зевіну всього на 0,65 сек, не дозволивши нашій співвітчизниці завоювати другу золоту медаль.

Читайте: Відома плавчиня покінчила життя самогубством

Варто відзначити, що ще одне "срібло" Україні приніс Михайло Романчук. У фінальному запливі на дистанції 400 м вільним стилем наш спортсмен програв сербу Велімиру Степановичу. Раніше "Обозреватель" повідомляв, що українські плавці завоювали в Росії три путівки на Олімпіаду в Ріо.