Збірна України з футболу розгромила Нідерланди і вийшла у фінал Паралімпіади

81,0 т.

Збірна України з футболу 7х7 впевнено обіграла команду Нідерландів у півфіналі Паралімпіади-2016 - 4:0. Таким чином наші футболісти гарантували собі "срібло" Ігор у Ріо.

Зустріч пройшла при повному домінуванні наших співвітчизників. Уже після першого тайму українці після точних ударів Антонюка і Льоні вели 2:0. Після перерви голландці нічого не змогли зробити з обороною "синьо-жовтих", пропустивши ще два м'ячі від Антонюка, який оформив хет-трик.

Фінал відбудеться у п'ятницю, 16 вересня. Суперник нашої команди визначиться у протистоянні Ірану і Бразилії, які зіграють пізніше.

Читайте: Збірна України дала бій Бразилії на чемпіонаті світу з футзалу

Нагадаємо, що з командою Бразилії наші футболісти зустрічалися на груповому етапі Паралімпійський ігор і виграли з рахунком 2:1.