Україна завоювала "золото" і два "срібла" на Паралімпіаді-2016

26,9 т.
Україна завоювала 'золото' і два 'срібла' на Паралімпіаді-2016

Українські спортсмени продовжують успішно виступати на Паралімпіаді-2016. Дзюдоїстка Інна Черняк виборола друге "золото" для нашої країни на Іграх в Ріо.

Наша співвітчизниця у ваговій категорії до 57 кг перемогла в фіналі господарку турніру - бразильянку Люсію Да Сілва Тейшейра Ароха. Інна впевнено здолала суперницю, здобувши перемогу завдяки технічному прийому вже на 40-й секунді зустрічі.

Читайте: Українець встановив світовий рекорд на Паралімпіаді-2016

Крім Черняк, Україна здобула також ще три медалі в дзюдо. Дмитро Соловей (73 кг) та Ірина Гусєва (63 кг) стали срібними призерами Паралімпійських ігор-2016. У своїх фіналах наші спортсмени поступилися представникам Азербайджану і Куби відповідно. А ось Олександр Косінов здобув "бронзу". Він здолав іранця Нурі.

Таким чином в скарбничці "синьо-жовтих" вже 13 медалей - дві золоті, три срібні і вісім бронзових.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що українка виборола "срібло" у стрільбі з пістолета.

Паралімпіада-2016: медальний залік турніру