"Сокіл" в напруженому матчі обіграв "Краматорськ" в УХЛ

3,8 т.
'Сокіл' в напруженому матчі обіграв 'Краматорськ' в УХЛ

30 січня, матчем між "Краматорськом" і "Соколом" стартував 30-й тур регулярного чемпіонату Української хокейної ліги Паріматч.

Очікувано, перший період команди, хоч і провели на зустрічних курсах, але так і не змогли відкрити рахунок закинутим шайбам. Біля воріт новачка "Сокола" Дубровського і Короваєва з "Краматорська" раз по раз виникали небезпечні моменти, але все ж голкіпери вийшли переможцями з цих дуелей.

Першу шайбу глядачі побачили вже після екватора матчу, коли Коржилецький закинув свою першу шайбу в УХЛ. Цікаво, що за 3 хвилини до цього той же Коржилецький не зміг реалізувати штрафний кидок, але реабілітувався в своєму наступному моменті.

"Краматорськ" недовго грав роль наздоганяючого і вже через 40 секунд шайбою від Столяренка відновив паритет на табло. Здавалося, що на перерву команди знову підуть з рівним рахунком, але під завісу двадцятихвилинки Павленко реалізував більшість і вивів "Сокіл" вперед.

У третій двадцятихвилинці "Сокіл" отримав другий штрафний кидок в матчі - Міхнов впевнено впорався з Короваєвим і подвоїв перевагу своєї команди. Такий рахунок протримався аж до кінця третього періоду, що означало перемогу киян у цьому матчі.

"Краматорськ" - "Сокіл" 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)

Шайби: 0:1 Коржилецький, 33:16; 1:1 Столяренко (Таран, Гринь), 33:55; 1:2 Павленко (Міхнов, більш.), 37:11; 1:3 Міхнов (штрафний кидок), 52:56;

Краматорськ: Короваєв (Шевчук); Большаков - Таран, Мальцев - Фірсов, Зуєв - Воронін, Панков; Гринь (А) - Столяренко (К) - Сурсов, Ципнятов - Золотухін - Жвачкін (А), Гринкевич - Ковальов - Кривошапкін, Геворкян.

Сокіл: Дубровський (Кубрицький); Андрейків - Голубич, Сисак - Платонов, Лисенко - Бєлінський; Рубан - Кузьменко - Морозов (К), Ступак - Симчук - Міхнов (А), Гильманов - Смирнов - Гончаренко, Коржилецький - Курбатов - Павленко.