Шайба Карпенка подарувала "Маріуполю" вольову перемогу над "Крижаними Вовками" в УХЛ

3,3 т.
Шайба Карпенка подарувала 'Маріуполю' вольову перемогу над 'Крижаними Вовками' в УХЛ

31 січня, в Броварах "Крижані Вовки" і "Маріуполь" зіграли заключний поєдинок 30-го туру регулярного чемпіонату УХЛ Паріматч.

Матч впевненіше почали гості, відкривши рахунок закинутим шайбам на п'ятій хвилині першого періоду - голом відзначився Карпенко. Корисним новачок "чайок" виявився і в наступній закнутій шайбі - через 4 хвилини екс-капітан "Краматорська" відпасував на Лихачова, а той не упустив можливості, і подвоїв перевагу "Маріуполя".

Відіграватися "Вовки" почали ще до першої сирени - одну шайбу під завісу періоду відквитав Орлов.

Перевагу в дві шайби "Маріуполь" повернув вже на страті другого періоду - Градусов прошив Стельмаха, забезпечивши комфортну перевагу своєї команди. Однак, далі новачок "Вовків" Дорофєєв перевернув матч з ніг на голову - найрезультативніший захисник чемпіонату зробив дубль і зрівняв рахунок на табло.

Рівні 3:3 змусили команди в третьому періоді грати максимально обережно, адже битва була до першої допущеної помилки. "Маріуполь" і "Вовки" по черзі заволодівали ініціативою, але забити у них так і не вийшло. Першими помилку допустили господарі майданчика - Карпенко обікрав захисників киян і втік на побачення зі Стельмахом, яке закінчилося закинутою шайбою.

Під завісу періоду "Вовки" зняли голкіпера і замінили його на шостого польового гравця, однак і це не допомогло ще раз розписатися у воротах "Маріуполя". Таким чином, "Маріуполь" здобув другу перемогу поспіль, а переможний дубль - на рахунку Севастяна Карпенко.

"Крижані Вовки" - "Маріуполь" 3:4 (1:2, 2:1, 0:1)

Шайби: 0:1 Карпенко (Костарєв, Лихачов, більш.), 4:11; 0:2 Лихачов (Карпенко), 8:40; 1:2 Орлов (Маландін), 11:23; 1:3 Градусов (Мазур, Бондаренко), 21:59; 2:3 Дорофєєв (Хеффрнан К., більш.), 30:21; 3:3 Дорофєєв (Сурін), 35:45; 3:4 Карпенко, 56:08;

Крижані Вовки: Стельмах (Макаренко); Дорофєєв - Жигалов, Лучніков - Фолтін, Неверов - Павлов; Сибілевіч - Сурін (А) - Панков (А), Хеффернан - Орлов - Анкудінов (К), Калинич - Булах - Черемнов, Хеффернан, Маландін.

Маріуполь: Дуве (Дмитрієв); Скурихин - Пахмурін, Костарєв - Васильєв, Петрухно (А) - Гуров, Філімонов - Фроленко; Чердак (К) - Корчоха - Карпенко, Бондаренко - Лихачов - Градусов, Луговий - Мазур - Мостовий, Тимченко - Коваленко.