"Краматорськ" вдруге в сезоні обіграв "Альтаїр"

'Краматорськ' вдруге в сезоні обіграв 'Альтаїр'

29 грудня у рамках 6-го туру чемпіонату хокейної Суперліги Паріматч свій заключний матч у 2021 році зіграли "Альтаїр" та "Краматорськ".

Команди розпочали матч у досить спокійному темпі, більше придивляючись до суперника та перевіряючи готовність голкіперів. Проте краматорчанам вдалося заволодіти перевагою та розпечатати ворота Богдана Дьяченка – рахунок відкрив Богдан Середницький. Таким чином, на перерву команди пішли із мінімальною перевагою гостей.

Друга двадцятихвилинка пройшла з великою кількістю гольових моментів, однак без покинутих шайб, а на табло так і залишився горіти рахунок першого періоду - 0:1.

На старті третього відрізку зустрічі "Краматорськ" зміг подвоїти свою перевагу – шайбою відзначився Микола Столяренко. Тільки після другої пропущеної шайби "Альтаїр" зміг відквитати один гол - першу шайбу на домашній арені закинув Ілля Крикля. Під кінець матчу "Альтаїр" не зміг утримати ігрову перевагу і двічі пропустив від опонентів із Краматорська – підсумковий рахунок 4:1 на табло встановили Андрій Жвачкін та Ярослав Сергієвський.

"Альтаїр" - "Краматорськ" 1:4 (0:1, 0:0, 1:3)

Шайби: 0:1 Середницький (Кобильник), 06:05; 0:2 Столяренко (Сергієвський, Калиничєв), 42:37; 1:2 Крикля, 45:38; 1:3 Жвачкін (Кобильник, Берднікс, більш.), 57:26; 1:4 Сергієвський (Бабрусєв), 58:15;

Альтаїр: Дьяченко (Терлецький); Буценко – Раскін (К), Папуна – Мельник, Бортников – Реснянський, Терьошин; Кочетков – Коренчук (А) – Крикля, Яйлов – Дубський – Ханенко, Сидоренко – Олійник – Трандафілов (А), Кобиков – Данфорт.

Краматорськ: Трус (Кучер); Бабрусьов – Мальцев, Фірсов – Ваулін, Дуюн – Сірченко, Кругляков; Кобильник – Сергієвський – Столяренко, Афанасьєв – Середницький – Говорушко, Жвачкін – Калиничєв – Градович, Тимченко – Афанасьєв – Берднікс.