Канадський хокеїст побив двох росіян у матчі НХЛ. Відео

137,9 т.
Том Вілсон та Артемій Панарін

Форвард "Вашингтон Кепіталз" Том Вілсон спровокував масову бійку в матчі регулярного сезону НХЛ проти "Нью-Йорк Рейнджерс" (6:3).

У середині другого періоду за рахунку 3:2 на користь останніх голкіпер столичної команди Вітек Ванечек зафіксував шайбу після кидка по своїх володіннях. Після цього Вілсон раптово почав бити по голові росіянина Павла Бучневича, який лежав на льоду. За нього заступився співвітчизник Артемій Панарін. Канадець кинув його на лід з такою силою, що хокеїст із РФ не зміг продовжити поєдинок.

• ОНОВЛЕННЯ. Уже в наступній грі команд 5 травня хокеїсти "Рейнджерс" на першій же секунді першого періоду влаштували масову бійку з суперниками. Таким чином вони вирішили помститися столичним за побиття російських партнерів. Відео інциденту.

Форварда "Вашингтона" покарали 10-хвилинним штрафом за неспортивну поведінку і ще чотирма хвилинами за грубість. Росіяни отримали по дві хвилини покарання.

Відзначимо, що, відбувши дискваліфікацію, Вілсон повернувся на лід і забив останню шайбу в матчі, вразивши порожні ворота "Нью-Йорка". Його клуб зумів перевернути хід зустрічі та виграти її з рахунком 6:3.

"Вашингтон" посідає перше місце в Східному дивізіоні і вже забезпечив собі місце в плей-оф, а ось "Рейнджерс" після цієї поразки втратили всі шанси на продовження боротьби за Кубок Стенлі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше російська зірка "Кепіталз" Олександр Овечкін ударив суперника ключкою між ніг.