ХК "Донбас", двічі поступаючись по ходу зустрічі, обіграв "Дніпро" в УХЛ

3,0 т.
ХК 'Донбас', двічі поступаючись по ходу зустрічі, обіграв 'Дніпро' в УХЛ

13 березня, в Дружківці продовжився 42-й тур регулярного чемпіонату УХЛ Паріматч - місцевий "Донбас" приймав херсонський "Дніпро".

Перший період команди провели з нулями на табло - вся боротьба велася в середній зоні і впевнена гра в захисті, як "Донбасу", так і "Дніпра" не дозволяла доводити атаки до небезпечних кидків. І тим не менше, коли здавалося, що команди покинуть лід з нулями на табло, "Дніпро" відкрив рахунок - Крисанов в зоні донеччан виграв вкидання на Сірченка і той в один дотик відправив шайбу у ворота Полошкова.

Другий період донеччани почали з двох закинутих шайб - спочатку Монс зрівняв цифри на табло, а потім Сигарьов скористався помилкою "щук" і вивів "Донбас" вперед. Однак, роль наздоганяючих команда Тимченка грала недовго - вже через хвилину Швецов зробив рахунок рівним, а потім Целогородцев знову подарував перевагу своєї команди.

Третій відрізок зустрічі почався за сценарієм другого - "Донбас" двічі закинув і мінімально повів в рахунку. По шайбі на свій рахунок записали Шишлянніков і Тунхузін. Шайба Тунхузіна так і залишилася останньою в цьому матчі, принісши нелегку перемогу донеччанам в останній очній зустрічі з "Дніпром".

"Донбас" - "Дніпро" 4:3 (0:1, 2:2, 2:0)

Шайби: 0:1 Сірченко (Крисанов), 19:05; 1:1 Монс (Бірюков, Пересунько), 25:05; 2:1 Сигарьов (Тунхузін, Шишлянніков), 32:57; 2:2 Швецов, 33:40; 2:3 Целогородцев (Гасніков, Галеев, більш.), 38:08; 3:3 Шишлянніков (Тунхузін, Бірюков, більш.), 42:45; 4:3 Тунхузін (Кобелєв, Шишлянніков), 47:29;

Донбас: Полошков (Дьяченко); Колесніковс - Пангелов-Юлдашев (К), Кобелєв - Тунхузін, Курбатов - Горечішніков; Пересунько - Туркін (А) - Монс, Шишлянніков - Бірюков - Сигарьов, Лялька (А) - Буценко - Коренчук, Мільохін - Карамнов - Костіков.

Дніпро: Хомутов (Петров); Декало - Сірченко, Ратушний - Гуляєв, Афанасьєв (К) - Матусевич; Панасенко - Гасніков (А) - Швецов, Целогородцев - Крисанов - Галеев, Каракулько- Чернишенко - Янішевський (А), Дурдиєв - Борисов - Болотін.