Фінські хокеїсти обіграли словаків і вийшли до фіналу ОІ на переможця пари ОКР – Швеція

4,5 т.

У Пекіні-2022 визначився перший фіналіст чоловічого хокейного турніру – одного з найбільш видовищних заходів Олімпійських ігор. У п'ятницю, 18 лютого, вранці збірна Фінляндія насилу обіграла Словаччину (2:0) і вдруге у своїй історії вийшла у фінал.

Все вирішила шайба, закинута скандинавами на 16-й хвилині першого періоду. Зусилля партнерів завершив Саккарі Маннінен.

Перший гол збірної Фінляндії.

Цікаво, що за весь матч фіни не заробили жодного вилучення, а суперники тричі побували на лавці штрафників. Причому у другому періоді словаки більше хвилини грали втрьох проти п'ятірки "Суомі".

Фінська команда в атаці.

За кидками, наші західні сусіди навіть перевершили фінську команду (28-27), але жодної шайби закинути так і не змогли. А скандинави вдруге відзначилися наприкінці – голом у порожні ворота, коли словаки поміняли голкіпера на польового гравця.

Другий гол фінів.

Таким чином Фінляндія вдруге у своїй історії пробилася до фіналу Олімпіади. В італійському Турині-2006 вона програла Швеції. Також "срібло" ця команда брала у канадському Калгарі-1988, але тоді медалі розігрували у круговому турнірі.

У вирішальному поєдинку Пекіна-2022 фіни в неділю, 20 лютого, поборяться з переможцем пари Швеція – ОКР.

Як повідомляв OBOZREVATEL, жіноча збірна Канади з хокею обіграла США у фіналі жіночого турніру Пекіна-2022. Лише ці дві команди брали "золото" Олімпіад.

Нагадаємо, де дивитись хокей ОКР – Швеція: дізнавайтеся про розклад трансляцій півфіналу Олімпіади, який розпочнеться о 15:10 за київським часом 18 лютого.