"Донбас" завдяки ударному третьому періоду здолав "Краматорськ"

3,4 т.
'Донбас' завдяки ударному третьому періоду здолав 'Краматорськ'

20 лютого, відбувся стартовий поєдинок 36-го туру регулярного чемпіонату УХЛ Паріматч між "Донбасом" і "Краматорськом". Для команд цей поєдинок став історичним, так як ця перша зустріч в цьому році, яка відбулася за підтримки уболівальників на трибунах.

Початок поєдинку пройшов в рівній боротьбі, на небезпечні атаки "Донбасу" краматорчани також відповідали гострими моментами. Однак ближче до середини першої 20-хвилинки донеччанам вдалося змінити нулі на табло - Коренчук засмутив Короваєва. Ближче до кінця періоду підопічні Мікульчика пропустили другу шайбу. Після неймовірної передачі Бірюкова відзначився Сигарьов.

Другий ігровий відрізок активніше почали хокеїсти "Краматорська", які вже на п'ятій хвилині скоротили відставання - в боротьбу краматорчан повернув Геворкян. Гості протягом усього періоду більше загрожували воротам суперника, але зрівняти рахунок їм так і не вдалося. Відмінно зі своєю роботою справлявся Трифонов.

Заключна 20-хвилинка залишилася за донеччанами - Лялька, Горечишніков і Захаров по черзі відзначилися у воротах краматорчан. Підсумок зустрічі - 5:1 на користь "Донбасу".

"Донбас" - "Краматорськ" 5:1 (2:0, 0:1, 3:0)

Шайби: 1:0 Коренчук (Лялька, Кожевніков), 9:06; 2:0 Сигарьов (Пангелов-Юлдашев, Бірюков), 17:25; 2:1 Геворкян (Гринкевич, Олійник), 24:38; 3:1 Лялька (Туркін, Монс), 46:06; 4:1 Горечишніков (Мільохін, Пересунько), 47:46; 5:1 Захаров (Туркін), 48:09.

Донбас: Трифонов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев - Тунхузін, Кожевников - Курбатов, Горечишніков - Журавльов; Монс - Туркін - Захаров (К), Шишлянніков - Бірюков - Сигарьов, Лялька (А) - Буценко - Коренчук (А), Мільохін - Карамнов - Пересунько.

Головний тренер - Ігор Чібірев.

Краматорськ: Короваєв (Шевчук); Мальцев - Фірсов, Люльчук - Воронін, Большаков - Таран; Кривошапкин - Ковальов - Жвачкін (А), Ципнятов - Золотухін - Ромащенко, Геворкян - Гринкевич - Олійник, Панков - Столяренко (К) - Сурсов.