"Донбас" на останніх секундах вирвав перемогу у "Сокола" в УХЛ

УХЛ

3 лютого, в Дружківці в центральному матчі 31-го туру регулярного чемпіонату УХЛ Паріматч зійшлися "Донбас" і "Сокіл".

"Сокіл" почав зі швидкої закинутої шайби - Сисак отримав відмінну передачу і закинув другий гол у сезоні. Після цього донеччани навалилися на ворота Кубрицького і в заключній п'ятихвилинці стартового періоду не тільки зрівняли рахунок, але і вийшли вперед - по голу на свій рахунок записали Лялька і Карамнов.

У другому періоді обидва клуби стали суворіше грати в обороні, що позначилося і на кількості закинутих шайб. За підсумками другого відрізка зустрічі рахунок на табло не змінився - 2:1 на користь "Донбасу".

Третій період для "Сокола" почався з закинутої шайби - Гильманов реалізував чисельну перевагу своєї команди і зрівняв рахунок на табло. Далі пішла гра до першої допущеної помилки, і першими її допустили "соколята" - серія рикошетів допомогла Сигарьову на останніх секундах основного часу прошити Кубрицького і вирвати перемогу в цьому матчі.

"Донбас" - "Сокіл" 3:2 (2:1, 0:0, 1:1)

Шайби: 0:1 Сисак (Кузьменко, Рубан), 2:36; 1:1 Лялька (Коренчук, Буценко), 14:22; 2:1 Карамнов (Пересунько, Костіков), 18:14; 2:2 Гильманов (Курбатов, більш.), 46:33; 3:2 Сигарьов (Бірюков, Мільохін), 59:27;

Донбас: Трифонов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев - Журавльов, Кожевников - Кобелєв, Колесніковс - Курбатов; Монс - Туркін - Захаров (К), Мільохін - Бірюков - Сигарьов, Лялька (А) - Буценко - Коренчук (А), Пересунько - Карамнов - Костіков.

Сокіл: Кубрицький (Дубровський); Андрейків - Голубич, Сисак - Платонов, Лисенко - Бєлінський, Малєтін; Рубан - Кузьменко - Міхнов, Павленко - Симчук - Морозов, Гильманов - Смирнов - Гончаренко, Коржилецькій - Курбатов - Ступак.