Божевілля дня: Словаччина і Канада влаштували трилер на чемпіонаті світу з хокею

72,7 т.

Збірні Канади та Словаччини видали феноменальний матч на чемпіонаті світу з хокею, який цими днями відбувається у Братиславі та Кошице.

"Кленові листки" здобули перемогу, закинувши вирішальну шайбу за секунду до фінальної сирени, причому по ходу гри двічі поступалися господарям першості з різницею у дві шайби.

Словаччина – Канада

Словаки відкрили рахунок за сім хвилини до кінця першого періоду, а ще через 62 секунди вдруге вразили ворота суперника. Відзначилися Сукель і Лишка. Дивно, але ще до першої перерви Канада зусиллями Манта та Теодора зуміла відновити рівність у рахунку.

Відео дня

Ще більш ураганною вийшла друга 20-хвилинка, за перші сім хвилин якої господарі знову вийшли вперед на дві шайби. Вже за три хвилини після четвертого гола словаків канадці зробили рахунок рівним — 4:2, а в кінцівці періоду взагалі вийшли вперед завдяки точному кидку Стечера.

Розв'язка настала у вирішальному періоді. В середині 20-хвилинки той самий Сукель подарував Словаччини надію на успіх — 5:5. Однак за секунду до сирени за гри у більшості канадці завдяки удару Стоуна вирвали перемогу.

Словаччина – Канада – 5:6 (2:2, 2:3, 1:1)
5:6 – 59 Стоун (Шабо)

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна Росії розгромила Чехію у третьому матчі чемпіонату світу з хокею.