"Білий Барс" знову поступився "Краматорську" в овертаймі в УХЛ

3,3 т.
Чемпіонат України з хокею

14 лютого, відбувся перенесений поєдинок 2-го туру регулярного чемпіонату УХЛ Паріматч, в якому "Білий Барс" приймав "Краматорськ".

Стартові хвилини першого періоду залишилися за білоцерківців, які завдяки точному кидку бабинця швидко змінили нулі на табло. Пропущена шайба розлютила підопічних Мікульчик, і вже через дві хвилини ресурсів закинув в меншості. Після цього гра трохи вирівнялася, а команди по черзі обмінювалися небезпечними кидками. Але вже в середині першого періоду в воротах Кучера виявилася друга шайба – Золотухін вивів "Краматорськ" вперед. За кілька хвилин до кінця ігрового відрізку підопічні Буценко були близькі до того, щоб зрівняти рахунок, але Бабинець потрапив в штангу.

Друга 20-хвилинка розпочалася з булліта в ворота білоцерківців – Бородай порушив правила. Реалізовувати штрафний кидок взявся Гринь, хокеїст впевнено переграв голкіпера і запалив на табло 3: 1. "Білий Барс" кинувся скорочувати відставання. І одна з атак білоцерківців завершилася взяттям воріт – Грабовецький "Прошив" Короваева. Господарі не стали зменшувати темп, і ще до кінця періоду кілька разів потурбували володіння краматорчан.

У третьому періоді "Барси" відчули, що зможуть зрівняти рахунок, і у них це вийшло – Благой відновив паритет у матчі. До кінця ігрового відрізка команди обмінювалися небезпечними кидками, але переграти голкіперів хокеїстам так і не вийшло. Сирена зафіксувала рахунок 3: 3 за підсумками основного часу.

В овертаймі перший же небезпечний кидок підопічних Мікульчик завершився взяттям воріт. Перемогу "Краматорську" приніс Мальцев – 4: 3.

"Білий Барс" – "Краматорськ" 3: 4ОТ (1: 2, 1: 1, 1: 0, 0: 1)

шайби: 1: 0 Бабинець (Даниленко, Сушков), 3:52; 1: 1 Ресурсів (Столяренко, Ціпнятов, менш.), 6:13; 1: 2 Жвачкін (Золотухін), 12:54; 1: 3 Гринь ШБ, 24:17; 2: 3 Грабовецький, 30:08; 3: 3 Благой (Даниленко, Бабинець), 41:52; 3: 4 Мальцев (Золотухін), 62:31