Гран-прі Росії завершився катастрофою для Ferrari

26,8 т.

Відбувся шістнадцятий етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1. Гран-прі Росії пройшов на автодромі в Сочі і завершився переможним дублем Mercedes.

Перше місце у чинного чемпіона Льюїса Хемілтона. Друге зайняв Валттері Боттас.

Гонка ознаменувалася неймовірним провалом Ferrari. Червоні боліди чудово стартували і Себастьян Феттель з третього місця вже в першому повороті обігнав партнера по команді Шарля Лекер, який виграв напередодні кваліфікацію.

Гонщики Ferrari лідирували аж до 27 кола, коли після першого піт-стопа у Феттеля відмовила гібридна складова. Німець був змушений припаркувати болід, з'явилася віртуальна машина безпеки, завдяки якій Mercedes легко обійшов Леклера. Монегаск в підсумку фінішував лише третім.

Читайте: "Шкода, що Путін не захопить Європу": президент Формули-1 шокував визнанням

Як повідомляв OBOZREVATEL, 22 вересня в Сінгапурі відбувся 15-й етап. Найбільш незвичайний Гран-прі сезону пройшов вночі по міських вулицях і завершився перемогою Себастьяна Феттеля на Ferrari. Його партнер по команді Шарль Леклер посів друге місце.