"Зоря" програла "Герті", але зберегла друге місце в групі Ліги Європи

24,3 т.
'Зоря' програла 'Герті', але зберегла друге місце в групі Ліги Європи

Луганська "Зоря" поступилася берлінській "Герті" в матчі 4-го туру групового етапу Ліги Європи. Підопічні Юрія Вернидуба у виїзній зустрічі не змогли зупинити представника німецької Бундесліги, програвши - 0:2.

Українська команда приїхала в столицю Німеччини як одна з головних претендентів на вихід у плей-офф. Маючи в активі шість очок після першого кола, "Зоря" завдала важкий удар по всіх скептиках, які відводили луганчанам роль аутсайдера групи.

Читайте: Футболіст "Динамо" забив чудовий "вагітний" гол у Лізі Європи

У столиці Німеччини "біло-чорні" не змогли продемонструвати свої найкращі якості. Багато в чому дії українців скувало помітне хвилювання. Вже на 15-й хвилині наші захисники втратили в своїй штрафній Дуду, який точно навісив на голову Зельке.

Після цього німці дещо збавили оберти, а "Зоря" відповіла парою напівмоментів. Зокрема, в одному з епізодів міг спритнішим зіграти Юрі, але замість передачі партнеру пробив точно в захисника.

Після перерви гості заграли впевненіше. І на 68-й хвилині Гордієнко просто зобов'язаний був зрівнювати рахунок. Після низки відскоків Артем опинився на забійній позиції, але пробиваючи по напівпорожніх воротах запустив м'яч під поперечину.

Читайте: Знаменитий московський клуб зганьбився у матчі Ліги Європи

Розплата прийшла дуже швидко. Вже через п'ять хвилин Зельке оформив дубль, вийшовши один на один з Луніним і технічно перегравши нашого голкіпера. Цей гол немов випустив пар з команд, і вони досить спокійно довели матч до фінального свистка.

Незважаючи на поразку, луганчани залишилися на другому місці в групі, маючи хороші шанси на вихід в плей-офф.

"Герта" - "Зоря" - 2:0

Голи: Зельке, 13, 73

"Герта": 1. Крафт, 17. Міттельштедт, 25. Торунаріга, 2. Пекарік, 5. Штарк, 10. Дуда, 14. Штокер, 26. Майер Ар., 7. Ешвайн, 8. Калу, 27. Зельке

Запасні: 33. Клінсманн, 29. Баак, 3. Шельбред, 20. Лацаро, 23. Вайзер, 24. Харагучі, 32. Дардана

"Зоря": 16. Лунін, 2. Сухоцький, 3. Сваток, 24. Гречишкін, 8. Харатін, 20. Сілас, 39. Опанасенко, 18. Андрієвський, 20. Караваєв, 19. Луньов, 95. Фрейтас

Запасні: 1. Шевченко Ал., 5. Гордієнко, 44. Чечер, 6. Каменюка, 10. Леонідас, 28. Громов, 36. Бабенко Р.