Збірна України з футболу влаштувала цирк у матчі відбору Євро-2023 U-21. Відео

18,3 т.
Молодіжна збірна України з футболу

Молодіжна збірна України з футболу безглуздо упустила можливість забити другий гол у матчі 4-го туру відбору на чемпіонат Європи-2023 проти Фарерських острів. Наприкінці першого тайму за рахунку 1:0 наші співвітчизники отримали право на пенальті.

Україна мінімально обіграла Фарери

До точки підійшов Георгій Судаков, але вирішив забити цей м'яч по-піжонськи. У стилі Мессі та Суареса хавбек "Шахтар" спробував розіграти удар із партнером по донецькому клубу. Судаков легко покотив круглого Артему Бондаренку, але той добігти до нього не встиг.

Артем Бондаренко

М'яч полетів в аут, а зустріч так і завершилася з мінімальною перевагою. Єдиний гол на 24-й хвилині в свої ворота забив Едмундссон.

У післяматчевому інтерв'ю Бондаренко зізнався, що це була імпровізація, і відмовився говорити, що сказав їм у перерві на цю ситуацію головний тренер Руслан Ротань.

Руслан Ротань

У коментарях вболівальники виплескали на футболістів хвилю гніву, звинувативши їх у непотрібному позерстві та пригадавши поразку від Франції в минулому турі з рахунком 0:5.