Збірна України уникла поразки в матчі з Італією

73,4 т.

Збірна України з футболу зіграла внічию із командою Італії. Товариський матч у Генуї завершився із рахунком 1:1.

Італійські футболісти з перших хвилин захопили ініціативу. Почавши гру в надшвидкому темпі, підопічні Роберто Манчіні щоразу змушували на повну працювати П'ятова. За перші 15 хвилин наш голкіпер тричі врятував команду від влучного голу.

Використовуючи тактику короткого й швидкого пасу, італійці легко обігравали українців. "Синьо-жовті" у свою чергу організовували всі атаки через лівий фланг Коноплянки, але вони легко руйнувалися італійцями на підступах до штрафного майданчика.

Відео дня
Італія — Україна

Україні катастрофічно не вистачало першої передачі під час виходу з оборони. Наших гравців сильним пресингом притиснули до воріт, змушуючи відпрацьовувати у захисті, навіть не думаючи про напад. Майже увесь перший тайм гра йшла біля воріт українців і лише на 25-й хвилині Коноплянка завдав першого удару у ворота Доннарумма.

Дуже гостро відчувається нестача в центрі поля Тараса Степаненка. Пара Сидорчук — Малиновський ніяк не могла впоратися із італійцями. Решта гравців також явно програвали в психологічному плані опонентам.

Після перерви Італія продовжувала високим пресингом тиснути на наших футболістів і на 56-й хвилині домоглася успіху. Федеріко Бернардескі пробив здалеку, м'яч зачепив захисника і П'ятов не зміг врятувати від голу.

На 63-й хвилині Україна організувала першу атаку в другому таймі, яка завершилася несподіваним голом. Після подачі з кутового й скидки головою, Малиновський гарно з розвороту від газону пробив у кут.

Цей удар істотно пожвавив гру "синьо-жовтої" збірної. Уже через декілька хвилин Малиновський міг зробити рахунок 2:1, але фантастичний удар зі штрафного взяла на себе поперечина.

У кінцівці, яка пройшла в перманентних штурмах господарів, українці змогли організувати декілька гострих контратак, але підсумковий результат не змінився.

Італія — Україна 1:1

Голи: 1:0 — 55 Бернардескі, 1:1 — 62 Малиновський.

Італія — Доннарумма, Бірагі, К'єлліні, Бонуччі, Флоренці, Бернардескі (Іммобіле, 57), Верратті (Бонавентура, 70), К'єза, Жоржина, Лоренцо Інсіньє (Берарді, 78), Барелла (Пеллегріні, 78).
Україна — Пятов, Бурда, Матвієнко, Ракіцький, Караваєв, Коноплянка (Петряк, 73), Марлос (Циганков, 46), Сидорчук (Степаненко, 56), Зінченко, Малиновський, Яремчук (Кравець, 76; Бутко, 90).

Попередження: Ракіцький (36), Бурда (47), Верратті (51).

Италия - Украина

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України потрапила у нестандартну ситуацію, здобувши дві перемоги в Лізі націй.