Збірна України обіграла Англію у відборі Євро U-21, забивши переможний гол в останній атаці. Відео

Молодіжна збірна України здобула фантастичну перемогу над командою Англії у третьому матчі відбіркового турніру до чемпіонату Європи-2025. Підопічні тренера Унаї Мельгоси у словацькому Кошице на останній доданій хвилині вирвали три очки у чинних переможців континентальної першості – 3:2.

Українцям було важко у перші пів години гри – номінальні гості володіли ініціативою та позбавили суперника м'яча. Однак на 31-й хвилині "синьо-жовті" провели зразкову контратаку, яку влучним ударом завершив динамівець Назарій Волошин.

Орім того, перед самим свистком на перерву українцям вдалося подвоїти свою перевагу. Півзахисник "Маріуполя" Олег Очеретько на подив усіх наважився на прямий удар зі штрафного з гострого кута, до чого воротар англійців виявився неготовим – 2:0.

У другому таймі британці кинулися в атаку і в середині 45-хвилинки відіграли один м'яч. А вже під саму завісу зустрічі захисник "Вест Хема" Аарон Кроссвелл влучним ударом головою, здавалося, врятував свою команду від поразки.

Однак на 90+4-й хвилині підопічні Мельгоси підловили суперника на помилці в центрі поля, розігнали контратаку, і нападник львівського "Руху" Ілля Квасниця з 13 метрів поклав м'яч у дальній кут. Таким чином, наша команда здобула перемогу та очолила відбіркову групу.

Свій наступний матч українці проведуть 17 листопада, коли зіграють із Люксембургом.

Як повідомляв OBOZ.UA, національна збірна України обіграла команду Північної Македонії у відборі Євро-2024, забивши шикарний гол із 40 метрів.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Oboz.UA та Viber. Не ведіться на фейки!