"Ювентус" із дублем Роналду переміг "Інтер" у півфіналі Кубку Італії. Відео

Кріштіану Роналду святкує гол своєї команди

"Ювентус" здобув вольову перемогу на виїзді в першому матчі півфіналу Кубку Італії проти "Інтера" з рахунком 2:1.

Господарі відкрили рахунок уже на дев'ятій хвилині після стрімкої контратаки та незручного удару по центру воріт у виконанні Лаутаро Мартінеса, з яким не впорався Джанлуїджі Буффон. Через чверть години туринський клуб відігрався з пенальті, призначеного після відеоперегляду. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Кріштіану Роналду.

Незадовго до закінчення першого тайму португалець зробив дубль і забив, як виявилося, переможний гол у поєдинку, скориставшись непорозумінням між захисником і голкіпером "Інтера". Вони не поділили м'яч за межами свого штрафного майданчика, давши можливість Роналду обіграти воротаря і закотити ігровий снаряд у сітку від штанги.

Після перерви міланський клуб чинив серйозний тиск на "Ювентус", але відзначитися хоча б раз йому на диво не вдалося.

Зустріч у відповідь між командами відбудеться 9 лютого в Турині. В іншому півфіналі зіграють "Аталанта" і "Наполі". Нагадаємо, що в попередньому раунді клуб Руслана Малиновського здобув видовищну перемогу над "Лаціо", а українець взяв у ній активну участь.

Як повідомляв OBOZREVATEL, дебют Віктора Коваленка, який перейшов у клуб із Бергамо з донецького "Шахтаря", відкладається.