Яремчук забив гол-"обманку" в першому матчі за новий клуб через 20 хвилин після виходу на заміну. Відео

Роман Яремчук

Український нападник Роман Яремчук відзначився дебютним м'ячем за бельгійський "Брюгге", куди він перейшов наприкінці серпня. 26-річний львів'янин забив "Серкль Брюгге" у 7-му турі чемпіонату країни.

Футболіст збірної України вийшов на 63-й хвилині замість Феррана Ютгли і за 20 хвилин встановив остаточний рахунок у матчі (4:0).

Український форвард підхопив м'яч за межами штрафного майданчика і ризикнув завдати удару. Круглий снаряд зачепив ногу захисника, обдуривши голкіпера.

Як повідомляв OBOZREVATEL, бельгійський клуб заплатив за Романа 16 мільйонів євро, що зробило його найдорожчою покупкою в історії "чорно-синіх".

Попереднім клубом Яремчука була "Бенфіка", куди він прийшов літом минулого року.

Взяв участь у 47 поєдинках у всіх турнірах. Відзначився 9 забитими голами та віддав 7 передач. Трансферна вартість гравця станом на 31 травня 2022 року складає 15 млн. євро.

До цього українець виступав у Бельгії за "Гент". З 2017 року, виступаючи за команду з однойменного міста, забив 61 гол за 152 матчі у всіх турнірах. Також на його рахунку 18 результативних передач.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber . Не ведіться на фейки!