Японський футболіст шокував сім'ю на трибунах вчинком у матчі проти команди Ракицького. Відео

96,1 т.
Шоя Накаджима був вилучений

Японський півзахисник Шоя Накаджима вкрай невдало провів свій другий поєдинок за турецький ФК "Антальяспор". У першій грі він зіграв лише 9 хвилин, і мав провести більше півгодини у другому проти "Адана Демірспора", за який виступає українець Ярослав Ракицький.

28-річний Накаджима вийшов на заміну на 59-й хвилині під оплески місцевої публіки та фотозйомку родини, яка спеціально приїхала подивитися на дебют гравця. Проте вже на 18-й секунді свого перебування на полі він зрубав у підкаті суперника.

Арбітр спершу дав футболістові жовту картку, але після перегляду ВАР переглянув рішення.

Під шоковані погляди мами та дружини, Накаджиму було видалено.

Зустріч завершилася з рахунком 3:0 на користь гостей. Зазначимо, що Ракицький також не дограв зустріч, отримавши також червону картку у першому таймі.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber.  Не ведіться на фейки!