Визначився переможець клубного чемпіонату світу

Баварія - Тигрес

Мюнхенська "Баварія" обіграла мексиканський "Тигрес" і стала переможницею 17-го розіграшу Клубного чемпіонату світу з футболу (турніру, організованого ФІФА між переможцями клубних турнірів кожної із шести конфедерацій і чемпіоном країни, що приймає).

Фінал відбувся в катарському місті Ер-Раян на "Едьюкейшен Сіті Стедіум" і завершився з рахунком 1:0.

Перша половина зустрічі пройшла за тотального контролю німців. Уже на 18-й хвилині "Баварія" забила, але гол Йозуа Кімміха було скасовано за допомогою ВАР через офсайд, в який заліз Левандовскі.

Переможець Ліги чемпіонів нагнітав ситуацію, і на 34-й хвилині Сане влучив у хрестовину.

Під кінець тайму "Тигрес" спробували пресингувати в чужій штрафній, але лише дали можливість пограти ногами Ноєру.

Розв'язка настала в другому таймі. На 59-й хвилині все той же Кімміх із глибини закинув у центр штрафного майданчика. Левандовскі випередив Гусмана в повітрі, і м'яч потрапив до Павара, який точно пробив по порожніх воротах.

Спочатку уругвайський арбітр Естебан Остоїч побачив у Роберта офсайд, але після перегляду ВАР гол зарахував.

У час, що залишився, мюнхенці мали величезну територіальну перевагу, а м'яч майже не залишав половину поля "Тигреса". Футболісти з Мексики за всi 45 хвилин не змогли організувати жодної нормальної атаки.

Як повідомляв OBOZREVATEL, спочатку турнір мав пройти в грудні 2020 року, однак через пандемію коронавiрусу не всі конфедерації встигли завершити свої клубні континентальні змагання.

Попереднім переможцем був "Ліверпуль". Англійський клуб у додатковий час обіграв бразильський "Фламенго".