В Англії голкіпер забив неймовірний гол після удару від своїх воріт. Відео

Воротар 'Ньюпорта'

У матчі четвертого дивізіону Англії між "Челтенхем Таун" і "Ньюпорт Каунті" був забитий фантастичний гол.

На 12-й хвилині зустрічі голкіпер гостей Том Кінг скористався вітряною погодою, коли виконував удар від воріт, і відкрив рахунок в матчі. Він сильно вибив м'яч на половину поля суперників, ігровий снаряд один раз відскочив від газону і перелетів через голову воротаря, який не розрахував траєкторію його польоту. "Челтенхем" відігрався на п'ятій доданій хвилині першого тайму, встановивши, як потім виявилося, підсумковий результат матчу – 1:1.

"Ньюпорт" веде боротьбу за підвищення в класі та посідає друге місце в таблиці, маючи два поєдинки в запасі перед "Кембридж Юнайтед", який випереджає команду на одне очко. Господарі також претендують на вихід у вищий дивізіон за підсумками сезону. Вони йдуть шостими і відстають від "Ньюпорта" на три пункти.

25-річний Кінг є уродженцем Уельсу. Він грав за молодіжні команди "Портсмута" і "Кристал Пелас", перш ніж підписати дорослий контракт з "Міллуолом". Йому не вдалося закріпитися в клубі, в результаті чого він щороку їздив в оренду. Влітку 2019-го голкіпер підписав контракт зі своєю нинішньою командою.

Як повідомляв OBOZREVATEL, шотландський футболіст врятував команду неймовірним голом з центру поля.