УЄФА раптово "скасував" вихід збірної України на молодіжний Євро-2025

УЄФА раптово 'скасував' вихід збірної України на молодіжний Євро-2025

Європейський футбольний союз (УЄФА) спростував свою заяву про те, що молодіжна збірна України достроково кваліфікувалася на континентальну першість-2025. Тепер уточнюється, що команда тренера Унаї Мельгоси гарантувала собі місце у топ-2 групи, проте все ще не здобула путівку на турнір.

Про це йдеться на сайті УЄФА. Українці виграли всі вісім відбіркових матчів, але ще можуть не стати переможцем групи або однією з трьох найкращих команд, що посіли другі місця. Такого висновку аналітики УЄФА дійшли після вивчення всіх можливих варіантів.

При цьому шанси на те, що "синьо-жовті" вирушать до плей-оф мізерні. Для цього потрібні збіги цілого комплексу результатів.

За два тури до фінішу українці у групі F на п'ять очок випереджають Англію. У матчах, що залишилися, підопічні Мельгоси зіграють на виїзді з головним переслідувачем (10 жовтня) і Сербією (15 жовтня). Жеребкування фінальної частини молодіжного Євро відбудеться 3 грудня.

Як повідомляв OBOZ.UA, національна збірна України з футболу програла два стартові матчі Ліги націй. Після цього тренер команди Сергій Ребров відповів на питання про відставку.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!