У Бразилії футболіст забив "гол сезону", пробивши п'ятою з льоту. Відео

Фламенго Брагантіно відео голу п'ятою

У матчі п'ятого туру бразильської Серії А між "Фламенгу" і РБ "Брагантіну" був забитий неймовірний за красою гол. Він допоміг другій команді здобути виїзну перемогу з рахунком 3:2.

На 12-й хвилині поєдинку гості заробили штрафний удар на куті штрафного майданчика суперників. Захисник "Брагантіну" Адерлан прийшов на стандарт і несподівано для всіх пробив по воротах п'ятою з льоту. Ігровий снаряд перелетів через всіх футболістів і влетів в сітку від дальньої штанги без шансів для голкіпера. Один з користувачів прокоментував цей яскравий момент, назвавши його голом сезону.

Гол Адерлана назвали найкращим у сезоні

"Фламенго" переломив хід зустрічі та вийшов уперед у середині другого тайму, але гості знайшли в собі сили не тільки зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу на восьмий доданій хвилині.

"Брагантіну" набрав 11 очок у п'яти матчах Серії А та йде на третій позиції в таблиці, а його суперники зазнали першої поразки в чемпіонаті. На їхньому рахунку 3 гри, 6 пунктів і 10-те місце на старті сезону.

Таблиця бразильської Серії А

Як повідомляв OBOZREVATEL, в юнацькій першості Бразилії "Америка" пропустила безглуздий гол, не давши гравцям "Крузейро" торкнутися м'яча.