У Болівії футбольний матч закінчився на дев'ятій хвилині через коронавірус. Відео

4,3 т.
'Стронгест' - 'Роял Парі'

Матч вищого дивізіону чемпіонату Болівії між "Стронгестом" і "Роял Парі" був перерваний на дев'ятій хвилині першого тайму, оскільки у другої команди залишилося шість здорових футболістів. Їй зарахували технічну поразку з рахунком 0:3.

Через масовий спалах коронавірусу в команді гості зуміли виставити на поєдинок тільки сімох гравців, у той час як їхні суперники вийшли на поле в повному складі. За перші вісім хвилин "Стронгест" забив три голи, а відразу ж після цього один із захисників "Роял Парі" отримав травму та не зміг продовжити матч.

Згідно з правилами футболу, якщо під час поєдинку в складі однієї з команд залишається менше семи гравців, їй автоматично зараховується технічна поразка.

У короткому відеоогляді протистояння, який був опублікований на YouTube-каналі видання The Guardian, також відзначається, що гості просили про перенесення зустрічі, але їм відмовили, оскільки на вільні дати у "Стронгеста" був запланований матч Кубку Лібертадорес.

"Роял Парі" йде на четвертому місці в чемпіонаті після семи турів. В активі команди 12 очок. Їхні суперники лідирують у першості з 16 пунктами і грою в запасі.

Таблиця чемпіонату Болівії

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в Колумбії відбулася схожа ситуація, але тоді поєдинок тривав до 80-ї хвилини.