Три вилучення та п'ять голів: рекордний дебют Конте в "Тоттенхемі". Відео

Три вилучення та п'ять голів: рекордний дебют Конте в 'Тоттенхемі'. Відео

Драматичним вийшов перший матч Антоніо Конте на посаді головного тренера англійського "Тоттенхема". Команда італійського фахівця у Лізі конференцій здобула непросту перемогу над нідерландським "Вітессом" з рахунком 3:2.

Усі п'ять м'ячів було забито ще в стартові 40 хвилин поєдинку. Точні удари Сон Хин Міна, Лукаса Моури та автогол Расмуссена дозволили лондонцям вести 3:0. Однак незабаром Расмуссен та Беро скоротили відставання до мінімуму.

Футболісти "Тоттенхема" святкують гол.
Кореєць Сон Хин Мін забиває за "Тоттенхем".

У другому таймі італійський рефері Марко Ді Белло вилучив у господарів за дві жовті картки Ромеро на 59-й хвилині, а наприкінці зустрічі – захисника Дукі та воротаря Шуберта у гостей. Та голів більше глядачі так і не дочекалися. Дивіться огляд матчу в Англії.

Арбітр вилучив гравця "Вітеса".

Виявилося, що всього вдруге у ХХІ столітті в єврокубках зафіксували п'ять голів та три червоні картки. У 2016 році таке трапилося у грі португальської "Браги" та турецького "Фенербахче" (4:1).

"Тоттенхем" обіграв "Вітесс".
Антоніо Конте під час матчу.

Цікаво, що кореєць Сон знову забиває перший м'яч "Шпор" за нового тренера. Раніше він радував португальців Жозе Моуріньо та Нуну Ешпіріту Санту.

"Тоттенхем" набрав сім очок після чотирьох турів у групі G і вийшов на друге місце, обійшовши на один пункт "Вітес".