Стадіон у Батумі заспівав "Путін – х*йло", і за секунду Грузія забила рятівний гол. Результати відбору Євро-2024 28 березня

Стадіон у Батумі заспівав 'Путін – х*йло', і за секунду Грузія забила рятівний гол. Результати відбору Євро-2024 28 березня

У вівторок, 29 березня, в Європі відбулися останні 7 матчів 2-го туру кваліфікації на чемпіонат континенту з футболу-2024. Поєдинки пройшли у групах А, D та I.

Найвизначнішим став поєдинок у Батумі, де збірна Грузії приймала гостей із Норвегії. Програючи після першого тайму 0:1 господарі змогли врятувати нічию.

На 60-й хвилині другого тайму вболівальники, які зібралися на "Батумі Арена", затягли прославлений український хіт про президента Росії. Це настільки надихнуло футболістів, що практично через секунду Жорж Мікотадзе зміг втекти віч-на-віч з голкіпером і забити гол.

Також не можна пройти без уваги сенсацію в Глазго, де збірна Шотландії відвантажила два сухих голи Іспанії.

Усі результати 29 березня

Грузія – Норвегія 1:1 (0:1, 1:0)

Шотландія – Іспанія 2:0 (1:0, 1:0)

Голи : 1:0 - 7 Мактоміні, 2:0 - 51 Мактоміні. Шотландія - Ганн, Хіки (Паттерсон, 82), Хенлі, Тірні (Купер, 76), Портеус, Робертсон, Макгрегор, Мактоміні, Макгінн (Фергюсон, 83) , Крісті (Маклін, 75), Дайкс (Шенкленд, 89).

Іспанія - Аррісабалага, Порро (Карвахаль, 46), Мартінес, Давид Гарсія, Гайя, Себальос (Гаві, 79), Меріно (Аспас, 57), Родрі, Піно, Ойарсабаль (Уільямс, 46), Хоселу (Іглесіас, 6

Попередження : Робертсон (27), Дайкс (34), Карвахаль (68), Ганн (76), Аспас (83), Мактоміні (90).

Туреччина – Хорватія 0:2 (0:2, 0:0)

Голи : 0:1 - 20 Ковачіч, 0:2 - 45 Ковачіч.

Туреччина - Гюнок, Челік, Демірал, Сеюнджю, Кадіоглу, Чалханоглу (Юксек, 38), Озджан, Кекчю (Гюлер, 67), Ундер (Тосун, 81), Актюркоглу (Йилмаз, 67), Унал (Наїр, 81).

Хорватія – Лівакович, Станишич, Шутало, Гвардіол, Баришич, Модріч (Маєр, 84), Ковачич, Брозович, Перишич (Іванушець, 90), Пашалич (Юранович, 65), Крамарич (Муса, 84).

Попередження : Ліваковіч (62), Гвардіол (69).

Уельс – Латвія 1:0 (1:0, 0:0)

Швейцарія – Ізраїль 3:0 (1:0, 2:0)

Румунія – Білорусь 2:1 (2:0, 0:1)

Косово – Андорра 1:1 (0:0, 1:1)

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!