Швейцарія здобула неймовірну перемогу в Лізі націй

19,1 т.

Неймовірний матч показали збірні Швейцарії та Бельгії у заключному турі Ліги націй. Щоб посісти перше місце в групі, бельгійці могли навіть програти цю зустріч із різницею у два м'ячі. Початок матчу видався для швейцарців суцільним жахіттям. Уже до 16-й хвилині вони програвали 0:2 і, здавалося, що бельгійські футболісти без проблем впораються зі своїм основним завданням. Однак, швидкі голи занадто розслабили гравців збірної Бельгії, за що вони були жорстоко покарані.

Мбабу заробив пенальті, який упевнено реалізував Родрігес. Після цього, швейцарці буквально зім'яли оборону бельгійців. Ще в першій половині матчу Сеферович оформив дубль, завдяки якому господарі поля повели 3:2. І після перерви картина гри не змінилася. Спочатку Ельведі забив четвертий м'яч у ворота бельгійців, а в кінці гри знову відзначився Сеферович, оформивши хет-трик.

Бельгії у кінцівці потрібно було забивати двічі — і шанси для цього були, Азар влучив у поперечину, а голкіпер швейцарців врятував свою команду, відбивши удар Бояти впритул.

Швейцарія перемагає і залишає Бельгію на другому місці, приєднавшись до Португалії і Англії у вирішальному раунді плей-офф Ліги націй.

Як повідомляє Gracenote Live, 26-річний форвард "Бенфіки" Харіс Сеферович став першим гравцем, який забив три м'ячі збірної Бельгії в окремо взятому офіційному матчі з 1986 року. 32 роки тому це вдавалося нападнику київського "Динамо" і збірної СРСР Ігорю Бєланову, який оформив хет-трик у ворота бельгійців у матчі 1/8 фіналу ЧС —1986. Той хет-трик, проте, не врятував команду СРСР від поразки — 3:4.

Як повідомляв OBOZREVATEL, головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував розгромну поразку національної команди в грі проти збірної Словаччини.